KENDA VNATRESHNA 700X23/25C F/V 48MM

300 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

BLACK FRIDAY : 230 ден

Шифра: W082 Категорија:
15700251FV1 N/A

Опис

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

28 (700c)