KENDA 700X35C (ETRTO 37-622) K935 BK

700 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

BLACK FRIDAY : 520 ден

Шифра: W083 Категорија:
1670035935 N/A

Опис

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

28 (700c)