KENDA 29X2.10 (ETRTO 52-622) K1153 BK/BSK 30TPI KENDA

1,100 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: W079 Категорија:
162921011533 5310001001032

Опис

GUMA NADVORESNA KENDA 29X2.10 (ETRTO 52-622) K1153 BK/BSK 30TPI KENDA

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

29"