KENDA 29X1.95 (ETRTO 48-622) K1134 BK

1,050 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: W077 Категорија:
16291951134 5310001001018

Опис

GUMA NADVORESNA KENDA 29X1.95 (ETRTO 48-622) K1134 BK KENDA

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

29"