KENDA 27.5X2.20 (ETRTO 54-584) K1027 BK KADRE

950 ден

✔️ 1 НА ЗАЛИХА

Шифра: W078 Категорија:
162752201027 5310001001025

Опис

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

27.5"