НЕМА НА ЗАЛИХА

KENDA 24X1.95 K849

ОДБЕРЕТЕ ОПЦИЈА.

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ

GUMA KENDA NADVORESHNA 24X1.95 (ETRTO 50-507) K849 BK KENDA

SKU: W080 Категорија
1624195849 5310011000018

Опис

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

24"