SCHLAUCH 24 X2.50 (64-507) AV

150 ден

S3390030

✔️ 1 НА ЗАЛИХА

Шифра: S3390030 Категорија:

 

 

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

24"