НЕМА НА ЗАЛИХА

GUMA VNATRESNA MAXXIS 700 x 35/45 PRESTA VENTIL

ОДБЕРЕТЕ ОПЦИЈА.

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
SKU: H14395 Категорија

Опис

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

28 (700c)