GUMA VNATRESNA MAXXIS 700 X 25/32c PRESTA VENTIL 142G

Одберете опција

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
SKU: H14394 Категорија
EAN: N/A

Опис

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

28 (700c)