GUMA VNATRESNA MAXXIS 26 X 1.5 /1.75 PRESTA VENTIL

500 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: H14380 Категорија:
EAN: N/A

Опис

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

26"