GUMA VNATRESNA KMS 27.5 x 2.1 – 2.35 FV50 PRESTA

250 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

BLACK FRIDAY : 190 ден

Шифра: K1326 Категорија:
EAN: N/A

Опис

 

 

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

27.5"