KENDA 700X23/25C PRESTA BOX

300 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: W014 Категорија:
EAN: 5310001000110 15700252FV

Опис

GUMA VNATRESNA KENDA 700X23/25C F/V BOX W014

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

28 (700c)