KENDA 29X1.9/2.3 PRESTA 48MM BOX

300 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Шифра: W012 Категорија:

GUMA VNATRESNA KENDA 29X1.9/2.3 F/V 48MM BOX W012

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Подкатегорија