GUMA VNATRESNA KENDA 29X1.9/2.3 A/V 40MM BOX

300 ден

РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА : 230 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: W075 Категорија:
GUMA VNATRESNA KENDA  29X1.9/2.3 A/V 40MM BOX KENDA

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

29"