GUMA VNATRESNA KENDA 27.5X1.90/2.125 A/V 40MM BOX

300 ден

РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА : 230 ден

✔️ 2 НА ЗАЛИХА

Шифра: W074 Категорија:
GUMA VNATRESNA KENDA  27.5X1.90/2.125 A/V 40MM BOX KENDA

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

27.5"