GUMA VNATRESNA KENDA 26X1.9/2.125 F/V 48MM

300 ден

РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА : 230 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: W073 Категорија:
GUMA VNATRESNA KENDA  26X1.9/2.125 F/V 48MM BOX KENDA

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

26"