GUMA VNATRESNA KENDA 26X1.9/2.125 A/V 40MM BOX

250 ден

РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА : 190 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: W072 Категорија:
GUMA VNATRESNA KENDA  26X1.9/2.125 A/V 40MM BOX KENDA

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

26"