KENDA 26X1-3/8,26X1-1/2 A/V BOX

250 ден

✔️ 2 НА ЗАЛИХА

Шифра: W047 Категорија:

GUMA VNATRESNA KENDA 26X1.9/2.125 A/V 48MM BOX W007

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

26"