KENDA 24X1.9/2.125 A/V BOX

250 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

BLACK FRIDAY : 190 ден

Шифра: W005 Категорија:
152421252AV N/A

Опис

GUMA VNATRESNA KENDA 24X1.9/2.125 A/V BOX W005

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

24"