SCHLAUCH 27.5X2.80 (71-584) A/V

350 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: S3390028 Категорија:
3390028 8605023574860

Опис

 

 

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

27.5"