GUMA NADVORESNA KENDA 700X38C (ETRTO 40-622) K830 BK/BK/RT

850 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: W070 Категорија:
1670038830RT 5310001000295

Опис

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

28 (700c)