GUMA NADVORESNA KENDA 700X32C (ETRTO 32-622) K197

550 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: W069 Категорија:
1670032197 5310001000264

Опис

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

28 (700c)