НЕМА НА ЗАЛИХА

GUMA NADVORESNA KENDA 700X25C (ETRTO 25-622) K152 BK

ОДБЕРЕТЕ ОПЦИЈА.

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ

Достапно M3

Достапно во Центар ✔️

GUMA NADVORESNA KENDA 700X25C (ETRTO 25-622) K152 BK KENDA

SKU: W076 Категорија
1670025152 5310001001001

Опис

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

28 (700c)