GUMA NADVORESNA KENDA 29X2.10 K1027 – KADRE

950 ден

РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА : 710 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: W071 Категорија:
GUMA NADVORESNA KENDA 29X2.10 K1027 BK KENDA

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

29"