KENDA 27.5X2.10 K1027

850 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: W045 Категорија:

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

27.5"