GUMA NADVORESNA KENDA 26X1.95 (ETRTO 50-559) K1118

700 ден

РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА : 520 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: W068 Категорија:
GUMA NADVORESNA KENDA 26X1.95 (ETRTO 50-559) K1118 BK KENDA

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

26"