KENDA 26X1.75 K935

650 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

BLACK FRIDAY : 490 ден

Шифра: W043 Категорија:
1626175935 N/A

Опис

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

26"