KENDA 26X1.50 K154

550 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

BLACK FRIDAY : 390 ден

Шифра: W050 Категорија:
1626150154 N/A

Опис

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

26"