GUMA NADVORESNA KENDA 20X2.25 (ETRTO 58-406) K841

600 ден

РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА : 450 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: W067 Категорија:
GUMA NADVORESNA KENDA 20X2.25 (ETRTO 58-406) K841 BK KENDA

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

20"