GUMA NADVORESNA KENDA 20X2.125 (ETRTO 57-406) K50

600 ден

РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА : 440 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: W066 Категорија:
GUMA NADVORESNA KENDA 20X2.125 (ETRTO 57-406) K50 BK KENDA

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

20"