GUMA KENDA NADVORESHNA 27.5X2.10 (ETRTO 52-584) K1153 BK

1,050 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

BLACK FRIDAY : 780 ден

Шифра: W081 Категорија:
162752101153 N/A

Опис

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

27.5"