НОВО!

GRIPS STABLE 3.0 BK & 2 ALU ORING

650 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: Z1194 Категории: ,

MATERIALKRATON / PP
LENGTH140 MM
WEIGHT124 G (PARA)

Дополнителни информации

Подкатегорија

Брендови