EXPLORER FASHION 24″ – FAS241 – 1240000

11,000 ден 8,500 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Шифра: S1240000 Категорија:
3700037
Седиште SPY243 2017
3841020
Рачки MEGA  125MM
3830102
Волан MTB 22.2X25.4 580MM
3802409
Педали FEIMIN PVC SHVIN LADY
3602000
 Среден погон BIC 42T CRNI PVC
3603001
Осовина средна MTB 5S
3605707
Ланец  MTB MAYA Z50 P7003
3730839
Тркало V1 24″ SIVI 36 RUPA
3200105
Предна главина MTB 36R
3210000
Задна главина MTB 36R ČELIK
3330067
Гуми 24X1.95 (54-507)CRNA PNEUMATICO
3230005
Запчаник 6 FAZ INDEX 14T-28T
3241005
Заден менувач на кука 2013
3244200
Рачен менувач REVO SHIFT POWER EKONOMIK
3400003
Гарнитура PVC BEZ 110 MM

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Модел

,