EXPLORER – CHERRY BLOSSOM 26″ – LAD264 – 1261021

14,200 ден 10,600 ден

Исчисти

14,200 ден 10,600 ден

Димензија на Тркало
This option is required
26" Тркала
Димензија на рам
This option is required
16" Рам
Модел
This option is required
СО БРЗИНИ
Clear selection
Шифра: Недостапно Категорија:
3701110 Седиште кафено  ELI A
3842003 Рачки кафени YS9268
3140001 Корпа предна ситно плетена
 3830119 Хромиран волан  2017
3501100 Предна светилка со ЛЕД диоди ( црно-сива)
802407 Педали FEIMIN COMFORT POŠTAR 110X68MM
 3601105 Среден погон 44T Спорт коцка хром
3603001 Предна осовина MTB на штраф 5S
 3605707 Ланец MTB MAYA Z50 P7003
3730840 Обрач V1 26″ Сив 36 RUPA V1.
3200105 Предна главина MTB 36R
3210000 Задна главина MTB 36R ČELIK
3330030 SP.26X1.95 (54-559)CR.SA BEL. ZIDOM
3230005 – 6 FAZ INDEX CRNO ZUTI 14T-28T
3241003 Менувач заден на кука INDEX 6/7 POWER 
 3244200 Рачен менувач REVO SHIFT POWER EKONOMIK
3502011 Заден трепкач CITY
3400003 Гарнитура PVC без рачки за кочници 110 MM

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Модел

,