22 %
Попуст
22 %
Попуст

EXPLORER CHERRY BLOSSOM – 26″ – 6 BRZINI

14,500 ден

14,500 ден

Димензија на Тркало
This option is required
26" Тркала
Димензија на рам
This option is required
16" Рам
Модел
This option is required
СО БРЗИНИ
Clear selection

BLACK FRIDAY : 11,000 ден

Шифра: Недостапно Категорија:
EAN: N/A

Опис

3701109 Седло комфорт -Црно
3841159 Рачки 80MM TPR CITY црна со точки
3140001 Корпа предна (ситно плетена)
3830119 Хромиран волан  2017
3501100 Предна светилка со ЛЕД диоди ( црно-сива)
3802407 Педали FEIMIN COMFORT POŠTAR 110X68MM
3601603 Среден погон коцка 1/2X3/32″ 44TX170MM
3603001 Предна осовина MTB на штраф 5S
3605707 Ланец MTB MAYA Z50 P7003
3730840 Обрач V1 26″ SIVI 36 RUPA V1.
3200105 Предна главина MTB 36R
3210000 Задна главина MTB 36R челична
3330030 SP.26X1.95 (54-559) црни со бело
3230005 6 FAZ INDEX црно-жолто 14T-28T
3241003Заден менувач на кука INDEX 6/7 POWER
3244200 Рачен менувач REVO SHIFT POWER EKONOMIK
3502011 Заден трепкач на браник- CITY
3400003 Гарнитура PVC без рачки за кочници 110 MM
3101014 Браник LAD261 со држачи 26″ 2017

Дополнителни информации

Брендови

Димензија на рам

Димензија на Тркало

Подкатегорија

Модел

,