НОВО!

ESKER TOP TUBE BAG – 0.7L

1,700 ден

 

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: Z1229 Категорија:

Specification

MARKKROSS
MATERIAL600D PU PVC NYLON
INSTALLATIONTO THE TOP TUBE OF THE FRAME
LIBRA53G
DIMENSIONS20X8.5X5CM
CAPACITY0.7L
FASTENING SYSTEMVELCRO

Дополнителни информации

Подкатегорија

Брендови