CST 700X40C (42-622) C1125 HYBRID

750 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: S3320069 Категорија:

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

28 (700c)