CST 700X40C (42-622) C1110 BRAON

1,050 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

BLACK FRIDAY : 780 ден

Шифра: S3320103 Категорија:
3320103 N/A

Опис

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

28 (700c)