CST 700 X 25C (25-622) C732

700 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: S3320026 Категорија:
EAN: 8605023404334

Опис

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

28 (700c)