CST 27 X 1. 1/4 (32-630) C638

700 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: S3320028 Категорија:
3320028 8605023404358

Опис

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

27.5"