CST – 27.5 x 2.25 (57-584) C1563 CST

1,150 ден

Производот е достапен на залиха

SKU: S3320112 Категорија
EAN: 8605023574389

Опис

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

27.5"