CST – 26 x 2.40 (66-559) C1563 CST

1,250 ден

Производот е достапен на залиха

SKU: S3320114 Категорија
EAN: 8605023575355

Опис

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

26"