CST 26X1.90 (51-559) C1110

1,050 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: S3320093 Категорија:
EAN: 8605023558426

Опис

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

26"