CST 26X1.75-2.125 (38-47-559) PRESTA VENTIL (60MM)

400 ден

РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА : 300 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: S3350037 Категорија:

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

26"