CST 26 X 1.90 (53-559) C-1313

800 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: S3320021 Категорија:

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

26"