CST – 26 x 1.90 (52-559) C869 CST STREET

750 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

BLACK FRIDAY : 570 ден

Шифра: S3320030 Категорија:
3320030 N/A

Опис

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

26"