CST 26 X 1.50/1.75 PRESTA VENTIL (40MM) (40-47)-559

350 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: S3350028 Категорија:

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Подкатегорија