CST – 26 x 1 3/8 (37-590) C245N CST SIVA

950 ден

Производот е достапен на залиха

SKU: S3320132 Категорија
EAN: 8605056106649

Опис

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

26"