CST 26 X 1.3/8 (37-590) C1421 BRAON

850 ден

РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА : 640 ден

✔️ ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН НА ЗАЛИХА

Шифра: S3320129 Категорија:

Дополнителни информации

Гуми

Брендови

Димензија на гуми

26"