Запчаник – SHIMANO CS-HG200-7, 7 SPEED, 12-14-16-18-21-26-32,

800 ден 750 ден

Нема на залиха

ЛИСТА НА ЧЕКАЊЕ
Шифра: YECSHG2007232T Категорија:

ECSHG2007232
CASSETTE SPROCKET SHIMANO CS-HG200-7, 7 SPEED, 12-14-16-18-21-26-32, IND.PACK
SHIMANO
4524667393573

Дополнителни информации

Подкатегорија

Модел